INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I keni vënë skedinat? ''Orakulli'' Noizy tregon se kush do të fitojë sot: Më besoni mua...[FOTO]

I keni vënë skedinat? ''Orakulli'' Noizy tregon se kush do të fitojë sot: Më besoni mua...[FOTO]

Publikuar më: 17:15 15-07-2018

Na ka treguar që i ka punët mirë me skedinat dhe sot e ka bërë zemrën “gur” e ju ka dhënë parashikimin e tij për finalen “Francë-Kroaci”.

Reperi i cili ka fituar disa herë skedina si në Kupën e Botës ashtu edhe në Champions League është shprehur se në finalen e madhe të Rusisë do të fitpjë Kroacia. Ai ka publikuar një foto në Instastory për ndjekësit e tij të cilëve u thotë: Më besoni!

Po ju keni vënë ndonjë skedinë?

bsa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034549236297607