INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Obobo! Mos ju ndodhtë KURRË kjo gjë që Noizy sapo ia bëri shokut të tij të ngushtë [VIDEO]

Obobo! Mos ju ndodhtë KURRË kjo gjë që Noizy sapo ia bëri shokut të tij të ngushtë [VIDEO]

Publikuar më: 19:47 05-07-2018

Apo ju ka ndodhur? 

Noizy është një ndër reperat më të mirë shqiptarë i cili numëron shumë fansa dhe ndjekës në rrjetet sociale ku i mban të përditësuar me projektet e tij të fundit dhe jo vetëm. Ai na ka treguar shpesh me videot në Instagram se ka një sens humori për t’u vlerësuar, mirëpo së fundmi ka publikuarnjë video e cila edhe na ka bërë të qeshim, por edhe na ka ardhur keq për “viktimën”. Teksa Dj i tij, po qëndronte në një tavolinë poshtë lokalit të reperit, Noizy dhe miqtë e tij të tjerë i kanë hedhur një kovë ujë për “flladitje”. Kushedi sa i ftohtë do ketë qenë uji, mirëpo Noizy e fshiu videon nga Instagram dhe e postoi në instastory.

toto from Elton Cara on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0032970905303955