INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Fero i bëri ''DISS'', reagon NOIZY, mos vallë tha që do e rrahë me grushta?! S’duhet humbur! [FOTO]

Nuk pritej! Fero i bëri ''DISS'', reagon NOIZY, mos vallë tha që do e rrahë me grushta?! S’duhet humbur! [FOTO]

Publikuar më: 14:40 01-07-2018

Noizy është një nga reperat më të mirë shqiptarë i cili për vite me rradhë i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar, por edhe Fero kohët e fundit ka marrë goxha famë me këngët e tij që janë dëgjuar shumë.

Ama kemi vënë re që së fundmi nuk i kanë patur punët mirë pasi i kanë drejtuar disa diss-e njëri-tjetrit.

Së fundmi është publikuar kënga “La Familia” e reperit S4MM në bashkëpunim me Noizyn, i cili në mes të rreshtave të këngën duket që i këndon kundërshtarëve, pasi thotë që “Prej 10 vitesh, jam i pari në pistë”, ndërkohë që në këngën e tij të re, Fero thotë: “Venin e parë e kam zon, lyp tjetër ven”.

E si të mos mjaftonin këto tekste, Fero ka postuar disa video në InstaStory që lidhen me këngën e dyshes S4MM dhe Noizy si dhe i ka sharë në një koncert live në Gjilan, madje ata I kanë lëshuar sërish “kunja” njëri-tjetrit me disa postime në instastory ku Noizy tha që i tij bën më shumë lekë se reperat e tjerë.

Por nuk ka përfunduar me kaq, pasi Fero ka publikuar një foto në Instagram ku shkruan se ka provuar 2 herë ta dëgjojë, por veshi nuk e përballon.

Ky “sherr” ka qarkulluar në disa media online, e një faqe e njohur në Instagram ka publikuar një video ku tallet me Feron për idenë që ka bërë këngën “Veni Par” si një diss kundër Noizyt. Në postimin në Instagram, faqja etiketon Noizyn dhe miqtë e tij të grupit OTR, por ajo çfarë na bëri përshtypje është komenti i “Zinizin”

Reperit siç duket i ka pëlqyer video dhe ka komentuar me disa emoji sikur ka qeshur me lot me këtë tallje ndaj Feros, por edhe ka shkruar disa emoji grushta.

Për Feron ishin ato grushta? Çfarë ka dashur të thotë Noizy?

xnadzds.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003943920135498