INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Emocion! Vërtet Era na bëri krenarë, por kjo VIDEO e Arilena Ara-s teksa këndon SHQIP në finalen e Botërorit do ju 'rrënqethë' mishin!

Emocion! Vërtet Era na bëri krenarë, por kjo VIDEO e Arilena Ara-s teksa këndon SHQIP në finalen e Botërorit do ju 'rrënqethë' mishin!

Publikuar më: 20:55 15-07-2018

Jo vetëm Era Istrefi elektrizoi atmosfën në Rusi, por edhe Arilena Ara na emocionoi pafund!

Edhe këtë herë dy vajzat tona shqiptare na bënë të ndihemi krenarë! Vërtet performanca e Erës ishte shumë gjigande dhe 'sytë' e botës ishin nga ajo dhe dy yjet botërorë, Nicky Jam dhe Will Smith, por Shqipëria kishte dhe një yll tjetër në Rusi.

Videoja më poshtë e siguruar nga intv.al e Arilena Ara-s do ju 'rrenqethe' mishin! Ajo këndon HIT-et e saj në shqip si dhe publiku i entuziasmuar nuk kishte si të mos këndonte bashkë me të. Nuk duhet humbur!/intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0022668838500977