INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çuna, vëmendje! Ja si ta bëni të lumtur të dashurën tuaj pa shpenzuar para

Çuna, vëmendje! Ja si ta bëni të lumtur të dashurën tuaj pa shpenzuar para

Publikuar më: 21:15 15-07-2018

Shumë njerëz mendojnë se një femër mund të bëhët e lumtur vetëm me dhurata të shtrenjta. Gjë që nuk është aspak e vërtetë sepse ne ju sjellim disa dhurata për to që nuk janë aspak të kushtueshme.

-Bëjeni tuajën në sy të të gjithëve, do të ndihet shumë e vlerësuar nga kjo gjë.

-Jepini asaj vëmendjen tuaj.
Çdo gjë që ajo thotë kushtoji vëmëndje. Tregohu i kujdesshëm. Nuk ke pse e merr me vete kudo që shkon por përpiqu që ajo mos të ndihet vetëm.

-Kërko opinionin e saj.
Është shumë e rëndësishme që ajo të dijë se dhe fjala e saj ka rëndësi në vendimin tuaj të rradhës. Kjo gjë do e bëjë të ndihet shumë mirë.

-Bëni kompromise me të.
Nuk është mirë që ju të vendosni për çdo gjë për diçka që është e përbashkët për ju.

-Përkëdhele sa më shumë.
Në fund të fundit ç’është ajo femër që nuk pëlqen të ndihet e përkëdhelur?

-Bëje të qeshë sa më shumë.
Ç’mund të jetë më e bukur se një femër që buzëqesh me shpirt?

-Tregohuni xhentil.
Do të ndihet si një zonjushë apo zonjë e vërtetë.

-Shpreheni dashurinë që keni karshi saj sa herë të mundeni dhe si të mundeni. Ky veprim do e luturojë gjithmonë, edhe në ditët më të këqija.

Article Logic
Execution time: 0.003230094909668