INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë shenjat që tregojnë se i 'dashuri' juaj do thjesht të jetë poshtë pantallonave të tua!

Këto janë shenjat që tregojnë se i 'dashuri' juaj do thjesht të jetë poshtë pantallonave të tua!

Publikuar më: 21:35 15-07-2018

Jeni në mëdyshje se partneri juaj nuk ju do mjaftueshëm apo më kaq akoma, fare? Këto janë disa shenja që tregojnë se ajo çka ai kërkon prej jush është vetëm seks.

-Ai asnjëherë nuk do bëjë diçka që ju të ndiheni speciale. Është njësoj sikur jeni me komshiun që ju përshëndet sa herë shkëmbëhëni. Asgjë më tepër.

-Ai ju kërkon vazhdimisht që të kryeni marëdhënie me të. Dhe nuk ndihet aspak I turpëruar nëse ju viheni në siklet.

-Flet gjatë gjithë kohës për veten e tij dhe nuk tregon interesin më të vogël për të ditur diçka më shumë rreth jush.

-Nuk përfshihet aspak në bisedë. Është njësoj sikur po flisni me veten apo me murin e kuzhinës.

-Nuk i intereson ajo çfarë ju intereson dhe ju.
Ai nuk do tja dijë nëse ju doni të prisni për të arritur në kontakt fizik. Do vazhdojë ta kërkojë gjithmonë e më tepër.

-Do që të takoheni vetem te shtëpia e njërit nga ju.
Jo dalje në publik, jo prezantime me miq dhe padiskutim, jo darka romantike.

-Rrallëherë ju komplimenton.
Për të mos thënë fare.

-Nuk bëhet aspak xheloz kështu që mos u mundoni kot, shkruan intv.al. Ai nuk do tja dijë nëse ju dilni me meshkuj të tjerë për aq kohë sa do mundet të futet poshtë pantallonave tuaja.

Pra nëse nuk jeni duke kërkuar për një aventurë shumë afatshkurtër, qendroni larg personave të tillë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033838748931885