INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Will Smith i dedikon këto fjalë Era Istrefit në INSTAGRAM, para 18 milion personave dhe shumë vajza VIP do bëhen xheloze pasi ta lexojnë! [FOTO]

Will Smith i dedikon këto fjalë Era Istrefit në INSTAGRAM, para 18 milion personave dhe shumë vajza VIP do bëhen xheloze pasi ta lexojnë! [FOTO]

Publikuar më: 23:31 15-07-2018

Hapjen e finales së Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, ku Franca ka mposhtur Kroacinë me rezultat 4:2 janë ngjitur në skenë për ta bërë, këngëtarja shqiptare Era Istrefi me Will Smith dhe Nicky Jam me këngën “Live it Up”.

Aktori amerikan, Will Smith, pas përfundimit të Kampionatit Botëror, ka falënderuar këngëtarin Nick Jam për ftesën që ia bëri që të realizonin himnin e Botërorit, “Live It Up” si dhe këngëtaren nga Kosova, Era Istrefi.

“Era Istrefi, ti je e bukur dhe shpirt delikat. Të çmoj. Vazhdo të buzëqeshësh”, ka shkruar Will Smith.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036590099334717