INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Woow! Era Istrefi e mbajti fjalën! I tregon botës SHQIPONJËN në finalen e Botërorit! E shihni këtu [FOTO]

Woow! Era Istrefi e mbajti fjalën! I tregon botës SHQIPONJËN në finalen e Botërorit! E shihni këtu [FOTO]

Publikuar më: 19:33 15-07-2018

Nuk kishte emocion më të madh për të gjithë shqiptarët të shihinin Era Istrefin teksa performonte. Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi performoi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Kupës së Botës. Por të gjithë mezi prisnim që Era t'i tregonte botës se është krenare që ështëshqiptare dhe e bëri.

Ajo publikoi një foto ku shfaqet e veshur në të verdhë dhe blu me ngjyrat e flamurit kosovar dhe simbolin e famshëm të shqiponjës. Kështu ajo u tregon të gjithëve se ia doli më së miri dhe se shqiponja tashmë është një simbol mjaft i njohur për të gjithë. Ne nuk kemi ç'të themi tjetër përveçse: BRAVO, Era!/intv.al/

 308e40d4-b83b-4413-a2e3-9b524c0c8a11.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035018920898438