INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak se u bëmë lëmsh! Fejohet Elvana Gjata? E keni parë këtë foto sepse u fshi shpejt?! [FOTO]

Pa prisni pak se u bëmë lëmsh! Fejohet Elvana Gjata? E keni parë këtë foto sepse u fshi shpejt?! [FOTO]

Publikuar më: 19:29 15-07-2018

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Për jetën e saj sentimentale ajo nuk ka folur kurrë në publik, por interesi është tejet i madh. E ftuar disa muaj më parë në një emision, këngëtarja tha se Zoti e ka bekuar me një fat të mirë, por pa e zgjatur më shumë dhe pa dhënë asnjë detaj për këtë.

Mirëpo një video e postuar së fundmi në Instagram nga miku i saj i mirë Valdrin Sahiti na ka ccuditur të gjithëve.

Ai ka postuar një video (të cilën më pas e ka fshirë), me një unazë diamanti. Nga sa shkruan stilisti i njohur, kuptohet që unaza ka lidhje me Elvanën, derisa etiketon edhe emrin e saj mbi video: “U gjet dita e duhur për këtë dhuratë…. 7 orë para koncertit…”

Me të vërtetë Elvana mori propozim për fejesë me këtë unazë?

vald.png

Article Logic
Execution time: 0.0036551952362061