INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Gruaja ime, zemër...!”.  Pas ndarjes nga Benardi, Xheni në një një lidhje me këtë gazetar? [FOTO]

“Gruaja ime, zemër...!”. Pas ndarjes nga Benardi, Xheni në një një lidhje me këtë gazetar? [FOTO]

Publikuar më: 17:47 03-12-2017

Kanë qenë padyshim një nga çiftet më të pëlqyer të edicionit të 9-të, të reality show Big Brother Albania. Megjithatë vetëm pak javë më parë Xheni dhe Benardi i dhanë fund lidhjes së tyre dhe gjithashtu pjesëmarrjes së tyre në “Dance With Me”. Pas ndarjes Xheni u largua për në Itali, ndërkohë që Benardi ka vijuar jetesën në Tiranë.
Të shumta kanë qenë thashethemet nëpër portale për një ndarje të tyre por, Xheni e ka dhënë një përgjigje përfundimtare për t´i dhënë fund gjithë kësaj thashethemnaje, duke theksuar se ajo dhe Benardi janë ndarë përfundimisht. Pas kësaj ndarjeje, Xhenin e bënë të lidhur me Olsin, por këto thashetheme u mohuan shumë shpejt, por siç duket bukuroshja nuk ka humbur kohë. Të paktën komentet në fotot e saj po na bëjnë lëmsh.
Në një foto të postuar dje nga ish-banorja, gazetari i Top Channel, Klinton Zeqiraj me komentin e tij ka hedhur shumë dyshime.
"Gruaja ime", i komenton ai me disa emoji me zemra dhe me puthje. Ndërsa Xheni ja kthen "Haha zemër".

jeni1.png

xhen2.png

Nuk e dimë sa e vërtetë është, por të themi të drejtën, nuk është se s’kanë dalë ndonjëherë bashkë...

 

dalin.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0030369758605957