INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza seksi Kejvina zbuloi që janë kushërinj, “kaubojsi” ka dy fjalë për t’i thënë [FOTO]

Vajza seksi Kejvina zbuloi që janë kushërinj, “kaubojsi” ka dy fjalë për t’i thënë [FOTO]

Publikuar më: 18:29 03-12-2017

Kejvina Kthella është vajza më e përfolur në mediat rozë që në daljen e saj të parë në “Xing me Ermalin” ku nuk hezitoi të zbulonte hiret e saj dhe të paraqitej si një femër tepër sensuale.
Gjatë një loje të zhvilluar para disa emisionesh me të ftuarin Muharrem Hoxha, Kejvina ka zbuluar një fakt që nuk e dinim për të. Kur gjatë lojës, erdhi radha e fotos së politikanit Eduart Ndocaj Kejvina tha: "Këtë e kam kushëri", duke zbuluar kështu edhe lidhjen e gjakut që ka me politikanin e njohur.
Por mbrëmjen e kaluar, Ndocaj ishte i ftuar në “Xing me Ermalin” ku tregoi se ai me babain e Kejvinës janë kushërinj të tretë.
“Kejvina është rritur me fëmijët e mi, është si vajza ime”, u shpreh deputeti ndërsa Ermal Mamaqi i kërkoi Kejvinës t’i bënte pyetjen e saj Ndocajt.
“Meqënëse më ke mbesë çfarë këshille do më jepje për burrin që do zgjedh në të ardhmen”, tha Kejvina ndërsa ish-deputeti u përgjigj shkurt duke i thënë dy fjalë Kejvinës.
“Mos ndiq këshillën e askujt, ndiq këshillën e zemrës tënde”, i tha Ndocaj.

kejvo.png

Article Logic
Execution time: 0.002615213394165