INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Françeska Jaçe ''çmend'' rrjetin me foton seksi me bikini, fansi e ofendon, por ajo ia kthen keq fare, e shan nga...[FOTO]

Françeska Jaçe ''çmend'' rrjetin me foton seksi me bikini, fansi e ofendon, por ajo ia kthen keq fare, e shan nga...[FOTO]

Publikuar më: 16:33 28-08-2018

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat sociale. Ajo shpesh provokon me postimet e saj të nxehta e zhveshur apo duke treguar linjat perfekte të trupit.

Dhe sigurisht nuk mund të mungonin në këto ditë kaq të nxehta fotot e saj me rroba banje dhe tejet joshëse. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku pozon me bikini,ku ka vënë mbishkrimin:'Vetëm një libër më mungon' dhe krahas komenteve pozitive, nuk mund të mungonin edhe ato negative ku një fans i shkruan: “për ta futur në b*thë”.

Ky koment e acaroi Françeskën dhe nuk qëndroi e heshtur pasi ia ktheu: “Po ishalla i rri ngushtë mamit tënd”. 

jaqed.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0043859481811523
array(1) { ["section"]=> string(117) "franceska-jace-cmend-rrjetin-me-foton-seksi-me-bikini-fansi-e-ofendon-por-ajo-ia-kthen-keq-fare-e-shan-nga-foto-69557" }