INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse është e virgjër, Françeska e Big Brother e thotë troç, ja përgjigja e saj [FOTO]

E pyesin nëse është e virgjër, Françeska e Big Brother e thotë troç, ja përgjigja e saj [FOTO]

Publikuar më: 19:06 12-07-2018

Ajo është një ndër vajzat më seksi në showbizin shqiptar dhe shumë e komentuar nga publiku, jo vetëm për fotot HOT, por edhe për jetën e saj sentimentale. E kemi të vështirë të gjejmë një foto të Françeskës ku nuk ka “doza” sensualiteti pasi postimet e saj në rrjetet sociale janë njëri më provokativ se tjetri, mirëpo ajo së fundmi ka zbuluar se është e virgjër. Të paktën “POOOO” iu përgjigj pyetjes nëse është e virgjër në instastory.

po.jpg

Article Logic
Execution time: 0.01518702507019
array(1) { ["section"]=> string(96) "e-pyesin-nese-eshte-e-virgjer-franceska-e-big-brother-e-thote-troc-ja-pergjigja-e-saj-foto-64834" }