INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Erjona Sulejmani bën hapin e madh, bëhet pjesë e televizionit, ja ku do e shihni! [FOTO]

Erjona Sulejmani bën hapin e madh, bëhet pjesë e televizionit, ja ku do e shihni! [FOTO]

Publikuar më: 16:55 28-08-2018

Kanë kaluar disa muaj tashmë që kur modelja shkodrane Erjona Sulejmani dhe mesfushori nga Tetova Blerim Xhemajli, vendosën t’i japin fund martesës së tyre, ndërsa tashmë gjithsecili vijon jetën e tij. Tashmë bukuroshja shkodrane do të jetë pjesë e televizionit italian, pasi ka marrë ftesë nga “Canale 5” për të qenë pjesë e emisionit “Temptation Island Vip”, që do të prezantohet nga Simona Ventura.

Erjona gjithashtu ka sjellë një libër të titulluar “Gratë e Futbollistëve”. Në të modelja tregon sekretet nga dhomat e zhveshjeve të shumë klubeve, por edhe marrëdhëniet bashkëshortore të protagonistëve të top-këmbës.

mdn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0088269710540771
array(1) { ["section"]=> string(89) "erjona-suljemani-ben-hapin-e-madh-behet-pjese-e-televizionit-ja-ku-do-e-shihni-foto-69558" }