INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas publikimit të këngës me rivalin e OTR, Don Phenom, Enca dhe Noizy sërish sherr? Ky veprim i tyre do ju habisë të gjithëve [FOTO]

Pas publikimit të këngës me rivalin e OTR, Don Phenom, Enca dhe Noizy sërish sherr? Ky veprim i tyre do ju habisë të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 16:15 28-08-2018

Dy prej këngëtarëve më të njohur të showbizit shqiptar, Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm ‘Bow down’, i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube. Mirëpo së fundmi, Enca ka marrë veprimin e papritur për bashkëpunimin me Noizyn. Ajo e ka fshirë këngën nga kanali i saj në Youtube pa dhënë asnjë shpjegim.

Ndërkohë, Noizy vazhdon të ketë në profilin e tij këngën ‘Ata nuk e din’, e cila ishtë një prej bashkëpunimeve të dyshes disa kohë më parë.

enka_youtube.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0092980861663818
array(1) { ["section"]=> string(133) "pas-publikimit-te-kenges-me-rivalin-e-otr-don-phenom-enca-dhe-noizy-serish-sherr-ky-veprim-i-tyre-do-ju-habise-te-gjitheve-foto-69556" }