INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fifi zbulon surprizën e Këngës Magjike! Do të sjellë bashkëpunimin e fuqishëm me reperin e njohur? [VIDEO]

Fifi zbulon surprizën e Këngës Magjike! Do të sjellë bashkëpunimin e fuqishëm me reperin e njohur? [VIDEO]

Publikuar më: 10:53 06-10-2018

Së shpejti nis ‘Kënga Magjike’ festivali i muzikës së lehtë shqiptare, ku marrin pjesë këngëtarë nga të gjitha trevat.

Ndërkohë ne vetëm pak ditë nga nisja janë zbuluar disa nga emrat e këngëtarëve që do marrin pjesë.

Një prej këngëtareve pjesëmarrëse është dhe Fifi e cila do të vijë me një bashkëpunim.

Zërat thonë se këngëtarja do të bashkëpunojë me Mc Kresha dhe për këtë është pyetur në një intervistë për Sevenbizz nga Meriton Mjekiqi.

Fifi është përpjekur të evitojë pyetjen duke iu përgjigjur se nuk e di se cili do të jetë bashkëpunëtori i saj, por as nuk e ka mohuar faktin se mund të jetë Mc Kresha.

Na mbetet t’a zbulojmë në Kënga Magjike.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010483980178833
    array(1) { ["section"]=> string(108) "fifi-zbulon-surprizen-e-kenges-magjike-do-te-sjelle-bashkepunimin-e-fuqishem-me-reperin-e-njohur-video-74270" }