INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtari i njohur shqiptar i habiti të gjithë! ‘I lyej flokët vetë, 6 mijë lek’ [VIDEO]

Këngëtari i njohur shqiptar i habiti të gjithë! ‘I lyej flokët vetë, 6 mijë lek’ [VIDEO]

Publikuar më: 11:24 06-10-2018

Si gjithmonë Kasto Zizo, i njohur për batutat e tij pa dorashka, di gjtihmonë se si të bëjë pak zhurmë, dhe kësaj here ka të bëjë me flokët e tij.

I ftuar në “Zonë e Lirë” për të promovuar këngën më të re “Çuna dhe goca”, në bashkëpunim me Eneda Tarifën dhe Robert Berishën, Kastro pranoi se i lyen flokët vazhdimisht në shtëpi.

Madje, tregoi se boja kushton vetëm 6 mijë lek të vjetra në supermarket.

“ Në shtëpi i kam lyer. Mi kanë lyer. 6 mijë lekë bën boja në supermarket”, tha Kastro.

Moderatori e ngacmoi Kastro Zizon, që të lyente edhe thonjtë siç bën edhe Robert Aliaj.

“Po përtoj se i ha. Nuk është se i kam problem t’i lyej.”

 

Article Logic
Execution time: 0.004335880279541