INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk mund të ishim më shumë krenarë! Këngëtarja shqiptare shënon histori në klasifikimet muzikore! E para femër që…[FOTO]

Nuk mund të ishim më shumë krenarë! Këngëtarja shqiptare shënon histori në klasifikimet muzikore! E para femër që…[FOTO]

Publikuar më: 12:18 06-10-2018

Suksesi i saj në skenën ndërkombëtare është i padiskutueshëm dhe duket se Rita Ora nuk ka të ndalur.

Së fundmi ylli i muzikës pop ka publikuar 'Let You Love Me' që ka kryesur klasifikmet.

Hiti i ri bëri që Rita të shënonte historinë në top listat angleze.

"LYLM" është në vendin e gjashtë dhe klasifikohet si kënga e 13-të e këngëtarës më e dëgjuar në Top 10.

Është hera e parë që një artiste femër arrin këtë sukses duke shënuar historinë. 

rita_ora.PNG

 

Article Logic
Execution time: 0.0034949779510498