INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora sapo publikoi klipin më ‘HOT’ që kemi parë ndonjëherë dhe duket kaq ndryshe [VIDEO]

Rita Ora sapo publikoi klipin më ‘HOT’ që kemi parë ndonjëherë dhe duket kaq ndryshe [VIDEO]

Publikuar më: 17:05 21-09-2018

Prej kohësh tashmë ajo ka paralajmëruar se do të lançonte albumin e saj më të fundit “Phoenix” dhe sot Rita Ora publikoi një prej këngëve më të shumë pritura nga ky album, “Let you love me”.

Me një fabul mjaft të thjeshtë për këtë klip, Rita duket se po kalon një kohë të mirë me miqtë e saj në një festë ku duket dhe djali misterioz.

E ndonëse duket se fabula nuk është shumë e komplikuar, Rita vetëm kërcen e këndon nuk mund të mungonin dhe dozat e sensualitetit që janë tipike për Ritën.

Me flokë të lagur dhe thuajse pa tualet mund të themi se ajo duket disi ndryshe në këtë klip, e megjithatë mbetemi të dashuruar me çdo surprizë që na vjen nga këngëtarja shqiptare.

 

Article Logic
Execution time: 0.0025429725646973