INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi poston foton SEKSI në Instagram, shihni reagimin e Rita Orës [FOTO]

Era Istrefi poston foton SEKSI në Instagram, shihni reagimin e Rita Orës [FOTO]

Publikuar më: 22:28 18-09-2018

Ashtu si Rita Ora edhe Era Istrefi ka bërë namin këtë vit. Dyshja po lënë gjurme me muzikën e tyre, edhe pse Era në fillim të karrierës ndërsa Rita ka disa vite pjesë e skenës ndërkombëtare.

Era së fundmi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, ku duhet thënë se shihet mjaft seksi. Por kjo foto është parë edhe nga Rita Ora, e cila e ka pëlqyer vërtet këtë 'kryevepër' të Erës dhe i ka dhënë edhe 'like' në Insta. Tashmë ajo edhe e ndjek këngëtaren e HIT-it, "Bonbon"./intv.al/

a80c3493-7c04-42e2-8ad7-cbc34f90fd35.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069999694824219
    array(1) { ["section"]=> string(82) "era-istrefi-poston-foton-seksi-ne-instagram-shihni-reagimin-e-rita-ores-foto-72157" }