INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Rita Ora shfaqet shumë seksi me këtë veshje, por e paska tepruar me PHOTOSHOP?! Gjykojeni ju! [FOTO]

Upss! Rita Ora shfaqet shumë seksi me këtë veshje, por e paska tepruar me PHOTOSHOP?! Gjykojeni ju! [FOTO]

Publikuar më: 16:48 10-09-2018

Rita Ora vazhdon të jetë një nga yjet më në zë dhe me më ndikim në botën e artit. Ylli kosovar shquhet tej mase edhe për stilin e saj unik, duke u bërë një nga emrat më të kërkuar nga markat e revistat prestigjioze. Ajo njihet për guximin e saj me veshjen dhe para pak ditësh shkëlqeu teksa parakaloi në tapetin e kuq të “GQ Aëards” ku u shfaq me një veshje ekstravagante që i tregonte shumë lëkurë.

Mirëpo faqja e njohur në Instagram “Celebsface” që nxjerr “të palarat” e VIP-ave pretendon se ajo ka përdorur PHOTOSHOP në këtë foto, pasi sipas tyre njëri krah është më i hollë se tjetri.

Nuk e dimë nëse është pozicioni apo me të vërtetë është photoshop, por Rita duket me të vërtetë seksi.

ccf.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072610378265381
    array(1) { ["section"]=> string(105) "upss-rita-ora-shfaqet-shume-seksi-me-kete-veshje-por-e-paska-tepruar-me-photoshop-gjykojeni-ju-foto-71183" }