INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era, Bebe, Rita dhe Dua me një bashkëpunim? LIPA  jep përgjigjen që të gjithë donim të dëgjonim [FOTO]

Era, Bebe, Rita dhe Dua me një bashkëpunim? LIPA jep përgjigjen që të gjithë donim të dëgjonim [FOTO]

Publikuar më: 11:30 26-08-2018

Dua Lipa ka folur rreth sukseseve të saj në tregun botëror të muzikës, si dhe paraqitjes së fundit që pati në Prishtinë.

Në një intervistë për Telegrafin, ajo është pyetur nëse do të donte të bënte një bashkëpunime me artistet tjera shqiptare si: Rita Ora, Bebe Rexha dhe Era Istrefi.

Sipas saj, nëse do i jepej mundësia në një të ardhme për të bërë një bashkëpunim me tre artistet e tjera në fjalë, ajo do ta bënte.

“Bashkëpunim? Ndoshta një ditë, nëse do të gjejmë kohë dhe hapësirë për të bërë diçka së bashku”, ka thënë Dua Lipa.

FOTO-KRYESORE-6.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036768913269043