INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I gjithë rrjeti po tall Ritën për gjoksin në foton e çuditshme! Paska kopjuar këngëtaren shqiptare! Ndryshon vetëm ky detaj [FOTO]

I gjithë rrjeti po tall Ritën për gjoksin në foton e çuditshme! Paska kopjuar këngëtaren shqiptare! Ndryshon vetëm ky detaj [FOTO]

Publikuar më: 16:55 10-09-2018

Së fundmi Rita Ora ka postuar një foto, ku duket e veshur me një fustan të zi nga “Yves Saint Laurent’, me një kapele të madhe të zezë dhe me flokët biondë të shkurtër, ajo duket mjaft misterioze.

Por teksa Rita është përpjekur të duket sensual, ajo ka përfunduar të duket shumë e çuditshme.

Epo jo ekzaktësisht Rita, por gjoksi i saj.

Të shumtë ishin komentuesit të cilët po shpreheshin se sa i çuditshëm dhe jo normal që dukej gjoksi i saj.

Dhe nuk ka përfunduar këtu.

Mesa duket Rita paska kopjuar këngëtaren shqiptare Orgesa Zaimi.

Këngëtarja ka postuar në Instastories foto të saj dhe Ritës ngjitur ku stili është shumë i ngjashëm.

“Ka një ndryshim. Unë kam varëse Rita jo. S’ka nevojë,” ka shkruar Orgesa mbi foto.

 rita_oraa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036840438842773