INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mimoza Shkodra ndahet nga Seldi? Ja me kë po i qan hallet ajo...epo të gjitha vajzat e bëjnë [FOTO]

Mimoza Shkodra ndahet nga Seldi? Ja me kë po i qan hallet ajo...epo të gjitha vajzat e bëjnë [FOTO]

Publikuar më: 16:41 10-09-2018

Ka kaluar pothuajse një vit nga fejesa e tyre e bujshme, por duket se Mimoza Shkodra dhe Sedi Qalliu janë ndarë. Prej disa ditësh në media po përflitet se dyshja e njohur është ndarë, nisur nga fakti që ata i kanë fshirë fotot e njëri-tjetrit nga rrjetet e tyre sociale. Fakti që ata këtë verë nuk i bën pushimet bashkë na bind edhe më shumë se dy këngëtarët nuk janë më bashkë. Seldi i kaloi pushimet me shokët e tij në Turqi, ndërsa Mimoza i kaloi në Barcelonë.

Mimoza Shkodra ka publikuar një fotografi duke darkuar me një shoqe te sajën për të cilën shkruan se aq shumë ka pasur për t’i treguar, sa i është ftohur edhe darka! Epo çdo vajzë do i qante hallet me shoqen e ngushtë.

15jpr.png

Article Logic
Execution time: 0.0036170482635498