INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Apo jo? Lori Hoxha publikon foton që çdo femër do e donte në INSTAGRAM-in e saj [FOTO]

Apo jo? Lori Hoxha publikon foton që çdo femër do e donte në INSTAGRAM-in e saj [FOTO]

Publikuar më: 17:05 10-09-2018

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Bukuroshja tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e saj në Instagram dhe shumë vajza tentojnë ta kopjojnë për të realizuar foto të bukura. I keni parasysh ato faqet në Instagram ku mund të gjeni fotot më të bukura dhe shumë persona i kopjojnë? E tillë është edhe foto e fundit e Lorit. Ajo ka publikuar një kolazh ku shfaqet duke ngrënë pizza. Nuk e dimë sa herë ka tentuar për ta bërë, por duket me të vërtetë një foto e arrirë.

HXA.png

Article Logic
Execution time: 0.0032501220703125