INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet në skenë pas 5 vitesh mungesë këngëtarja juaj e preferuar [FOTO]

Rikthehet në skenë pas 5 vitesh mungesë këngëtarja juaj e preferuar [FOTO]

Publikuar më: 16:02 20-09-2018

Këngëtarja e njohur e muzikës pop rock Avril Lavigne është rikthyer më në fund në tregun muzikor pas 5 vitesh mungesë. Shkak i kësaj pazue muzikore ka qenë gjendja e saj shëndetësore, pasi këngëtarja ka vuajtuar nga një sëmundje e rëndë, por tashmë i ka bërë ballë dhe është rikthyer dhe ka lançuar këngën e saj të parë pas 5 vitesh.

‘Head above water’ titullohet kënga dhe është pjesë e albumit që pritet të hidhet në treg së shpejti. Kënga është e zhanrit baladë dhe Avril ka thënë se është shkruar gjatë momenteve më të frikshme të jetës së saj.

04-avril-lavigne-head-above-water-press-photo-2018-billboard-1548.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029499530792236