INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U nda nga i dashuri pasi u kap MAT me Chris Brown! Tani Rita Ora ndihet nostalgjike për dashurinë e saj të parë me Calvin Harris [FOTO]

U nda nga i dashuri pasi u kap MAT me Chris Brown! Tani Rita Ora ndihet nostalgjike për dashurinë e saj të parë me Calvin Harris [FOTO]

Publikuar më: 13:44 05-10-2018

Prej disa javësh dyshja e famshme Rita Ora dhe Chris Brown po përfliten se janë në një lidhje intime, pasi janë vënë re momente flirtuese mes tyre.

Duket se ky ka qenë dhe shkaku i ndarjes së rites nga i dashuri i saj prej një viti, Andrew Watt.

Në një intervistë për The Jonathan Ross show, Rita konfirmoi se momentalisht është single, dhe gjatë intervistës rikujtoi dashurinë e saj të parë Calvin Harris, ndërkohë që nuk ka përmendur asgjë në lidhje me Chris Brown.

Teksa prezantuesi i emisionit po e provokonte duke i thënë se mund t’i gjente dikë për të dalë, Rita rikujtoi lidhjen e saj me DJ e njohur dhe madje ndihet nostalgjike për të.

"Ai nxorri diçka prej meje që nuk e kisha menduar kurrë se e kasha, si të rënit në dashuri.

Thjesht nuk mendoja se e kisha, nuk e kisha përjetuar kurrë më parë," u shpreh këngëtarja.

ritaaaora.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026209354400635