INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Uhh sa HOT! Zhvishet Rita Ora, del NUDO në INSTAGRAM dhe të gjithë VIP-at po ''mahniten'' për të! [FOTO]

Uhh sa HOT! Zhvishet Rita Ora, del NUDO në INSTAGRAM dhe të gjithë VIP-at po ''mahniten'' për të! [FOTO]

Publikuar më: 19:47 04-10-2018

Këngëtarja shqiptare me fame botërore Rita Ora përveç suksesit të saj në muzikë shquhet për stilin dhe esktravagancën e saj, duke provokuar shpesh herë fansat në rrjetet sociale. Këtë herë Ora ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet nudo, teksa mbulon gjoksin vetëm me dy gishta.

“My @clashmagazine cover is here!! The Rise of the Phoenix ”shkruan Rita bashkangjitur fotos.

ora.jpg

 

E menjëherë vërshuan komentet e shumtë dhe s’mund të mungonin dhe reagimet e VIP-ave si shqiptarë edhe të huaj të cilët kanë komentuar, por edhe e kanë pëlqyer foton.

collageav.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037868022918701