INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ENCA publikon foton ku duket më seksi se kurrë, modeli i njohur GAY ka diçka për t’i thënë, ja si ia kthen ajo [FOTO]

ENCA publikon foton ku duket më seksi se kurrë, modeli i njohur GAY ka diçka për t’i thënë, ja si ia kthen ajo [FOTO]

Publikuar më: 20:25 04-10-2018

Ka kohë që e ka paralajmëruar projektin e saj të ri me Don Phenom dhe duket se numërimi prapthi ka filluar. Përmes një postimi në rrjetet sociale Enca na ka treguar se si do të shfaqet në klipin e saj të ri “Kujt po i han” dhe me të vërtetë duket shumë seksi.

Me flokët e kuqe, e veshur me çizme të gjata në ngjyrë të ndryshme, me geta rrjetë dhe shumë provokuese teksa qëndron në një dysheme si tavolinë shahu, Enca duket si guri më seksi aty.

Kjo foto siç duket i ka tërhequr vëmendjen edhe modelit që Enca ka patur në klipin e këngës “Dua”, pikërisht Pierluigi Fracassi (që intv.al zbuloi se është gay) i cili e ka quajtur këngëtaren shqiptare “Perëndeshë” dhe ajo e ka quajtur shpirt.

shahvs.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010082960128784
    array(1) { ["section"]=> string(119) "enca-publikon-foton-ku-duket-me-seksi-se-kurre-modeli-i-njohur-gay-ka-dicka-per-t-i-thene-ja-si-ia-kthen-ajo-foto-74123" }