INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Postoi foton seksi me ngjyrat e LGBT-së, ENCA u tregon të gjithëve orientimin e saj seksual: Jam....[VIDEO]

Postoi foton seksi me ngjyrat e LGBT-së, ENCA u tregon të gjithëve orientimin e saj seksual: Jam....[VIDEO]

Publikuar më: 17:24 20-09-2018

Enca gjithmonë provokon me fotot e saj të publikuara në llogarinë e Instagramit. Ajo di si të jetë gjithmonë në qëndër të vëmendjes dhe strategjia e saj ka rezultuar efikase. Ditën e djeshmeajo ka publikuar një foto me bikini ngjyrat e të cilit janë ato të flamurit që përfaqëson komunitetin LGBT.

BNC.png

Teksa tregonte format e saj bombastike me ngjyrat e këtij flamuri, disa nga komenutesit e pyesnin këngëtaren nëse ajo i përket këtij komuniteti. E sigurisht që Enca nuk ka hezituar të përgjigjet. “My hear is as straight as myself”, që nënkupton se ajo është e sigurt për heteroseksualitetin e saj.

vide from Vimeointv.al on Vimeo.

 

Article Logic
Execution time: 0.010271072387695