INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sozia e Taynas është fanse e zjarrtë e Encës? Pasi të shihni këtë FOTO do të shokoheni nga ngjashmëria

Sozia e Taynas është fanse e zjarrtë e Encës? Pasi të shihni këtë FOTO do të shokoheni nga ngjashmëria

Publikuar më: 17:17 13-09-2018

Enca nuk ka të ndalur me projektet e reja kohëve të fundit.

Njëri pas tjetrit ajo ka sjellë këngët e saj të cilat menjëherë janë kthyer në hite dhe suksese të vërteta.

E tillë ishte “Rendez Vous”, të cilin ndjekësit e fansat e saj e pritën mjaft mire mbas një periudhe pritjeje.

Dhe ashtu si shumë personazhe të tjerë të showbiz-it dhe Enca, e cila shpesh shpreh dashurinë dhe mirënjohjen që ka për fansat saj, poston video të tyret teksa këndojnë projektet e saj më të fundit.

Por një story në Instagram që na tërhoqi menjëherë vëmendjen ishte ajo e një vajze që duket thuajse identike me reperen më të re në treg Tayna.

Madje në shikim të parë menduam se ishte Tayna.

Nuk e dimë se cila është vajza, por mund të thei se ngjashmëria me rreperen është e frikshme dhe ato gati duken identike. 

taynaaa.jpg

taynaaaa.jpg

taaaa.jpg

taaaytay.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0066661834716797