INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Se lanë rehat! Motra e Encës, Uindi Haxhia, zbulon kompaninë PORNO për të cilën punon: Ku ka si...[FOTO]

Se lanë rehat! Motra e Encës, Uindi Haxhia, zbulon kompaninë PORNO për të cilën punon: Ku ka si...[FOTO]

Publikuar më: 19:36 05-09-2018

Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston. Uindi është e njohur për pamjen e saj ekstravagante, madje ajo pyetet shpeh herë nga fansat lidhur me pornografinë dhe ajo nuk heziton t’u ktheje përgjigje ironike.

Ditën e djeshme Uindi ka vendosur t’u përgjigjet disa prej pyetjeve dhe ngacmimeve që i kanë bërë fansat. Njëri prej tyre, për të shuar kuriozitetin, e pyet nëse e është e vërtetë që e reja është bërë pjesë e një kompanie të madhe filmash me pullë të kuqe dhe përgjigja e saj ishte me shumë ironi.

“E mendova njëherë dhe Brazzers po pastaj thash Ku ka si PornHub?"

 

porn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0084099769592285