INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dj Blunt i rikthehet ''DISS-it'' me Ledrin, shihni çfarë ka bërë këtë herë: Babo hala tu bo reperat...[VIDEO]

Dj Blunt i rikthehet ''DISS-it'' me Ledrin, shihni çfarë ka bërë këtë herë: Babo hala tu bo reperat...[VIDEO]

Publikuar më: 19:18 05-09-2018

Ledri është një ndër reperat më të mirë shqiptarë i cili numëron shumë fansa në vendin tonë dhe jo vetëm. Mirëpo së fundmi i ka ndodhur një incident i pakëndshëm. Një fans ka hedh një cigare drejt reperit gjatë kohës që ai ishte duke performuar në skenë.

Kjo gjë e ka mërzitur tej mase Ledrin i cili duhet thënë se është një nga artistët më të sjellshëm. Ai ka ndaluar së kënduari dhe ka shpërthyer në fjalë ndaj djalit që bëri gjestin e papërshtatshëm. Pas këtij veprimi, reperi i njohur Dj Blunt i është rikthyer “sherrit” të tij me Ledrin dhe ka publikuar një video e cila është marrë si një “diss” për reperin. Ai e akuzon indirekt Ledrin dhe reperat e tjerë se kanë filluar të këndojnë reggeaton dhe tallave, madje i përmend dhe faktin kur fansi e goditi me cigare ku shprehet se edhe fansat nuk e duan më.

40315714_513616589064523_5499490418896666624_n from tani on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.010727882385254