INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Jonida Maliqi i ka hutuar të gjithë, poston foton TOPLESS para pasqyrës? Shikojeni këtu [FOTO]

Pa prisni pak! Jonida Maliqi i ka hutuar të gjithë, poston foton TOPLESS para pasqyrës? Shikojeni këtu [FOTO]

Publikuar më: 18:55 05-09-2018

Jonida Maliqi është një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar dhe mund të cilësohet pa pikën e dyshimit një nga ato personazhe që eksperimenton më së shumti me pamjen e saj. Dhe si për çudi të të gjithëve çdo look i ri i shkon për shtat mrekullisht. Por ditën e sotme i ka befasuar ndjekësit e saj të shumtë në Instagram teksa ka publikuar sot një foto të një femre që shfaqet “topless”, dhe duket identike si ajo.

“Kush është ajo”, i pyet Jonida ndjekësit e saj, ndërsa vajza e publikuar në Instastory ngjan fiks si Jonida.

shje.jpg

 

Shumë ndjekës menduan se është Jonida, por ajo ka shuar çdo dyshim duke treguar emrin e vërtetë të kësaj femre që ngjan shumë me të dhe është pikërisht kjo që ka etiketuar në foto.

nida.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0054669380187988