INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish bashkëshorti i Jonida Maliqit përfshihet në sherrin e përgjakshëm

Ish bashkëshorti i Jonida Maliqit përfshihet në sherrin e përgjakshëm

Publikuar më: 15:35 28-02-2018

Fundjavën e kaluar, një konflikt i ndodhur në një nga clubet e kryeqytetit ka përfunduar me gjakderdhje.

Sipas blitz.al, pjesë e këtij konflikti ka qenë edhe Gent Prizreni (ish bashkëshorti i Jonida Maliqit) dhe Ervis Martinaj, një person me precedent të mëparshëm penal. Flitet se shkaku i gjithë sherrit ka qenë një femër dhe nga përplasja me armë kanë mbetur të plagosur dy personave

Kanë qenë truprojat e clubit ata të cilët menjëherë kanë ardhur dhe kanë qetësuar situatën.

Article Logic
Execution time: 0.002938985824585