INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Regjisori i klipit më të ri të Jonida Maliqit ''N'Errësirë'' tregoi ekskluzivisht për IN Traffic disa detaje që nuk i dinim [VIDEO]

Regjisori i klipit më të ri të Jonida Maliqit ''N'Errësirë'' tregoi ekskluzivisht për IN Traffic disa detaje që nuk i dinim [VIDEO]

Publikuar më: 17:43 23-05-2018

Sot në emisionin IN Traffic nga Anisa Bega në IN Radio 105.7 ishte i ftuar modeli, regjisori dhe DJ,Donald Braho (DABÓ).

f06ff940-ce93-4795-96d1-8c9c860094fb.jpg

Një detaj që ne nuk e dinim është se ajo e ka lajmëruar që para 2 vjetësh për të realizuar këtë klip, pasi Donaldi nuk pëlqen të bëjë një punë shpejt, nëse vetë nuk është i bindur.

707b591d-2d48-4b1d-9685-00f9e07f873e.jpg

Për më tepër shikoni video-n më poshtë, në lidhje me detajet e tjera të këtij klipi:

Article Logic
Execution time: 0.0027501583099365