INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas reagimit të Dua Lipës në imazhet ku shfaqej Era në klipin e 'Botërorit 2018', Dafina Zeqiri u thotë këtë gjë [FOTO]

Pas reagimit të Dua Lipës në imazhet ku shfaqej Era në klipin e 'Botërorit 2018', Dafina Zeqiri u thotë këtë gjë [FOTO]

Publikuar më: 17:21 23-05-2018

Shqiptaret po pushtojnë boten!

Një ndër emrat më të ri në industrinë e muzikës ndërkombëtare është Dua Lipa. Edhe pse pak vite në karrierë nëse shohim ‘hapat’ e saj, njihemi vetëm me sukses. Tashmë Dua njihet nga e gjithë bota edhe fama e saj sa vjen edhe zgjerohet. Por e dini që edhe Dua si Bebe e Rita, ka një dashamirësi për artistët shqiptarë?

Ditën e djeshme afër mesnatës, Era Istrefi publikoi dy foto ku shihej në prapaskenat e klipit të këngës zyrtare të “Botërorit 2018”, ajo që tërhoqi vëmendje ishte pëlqimi i Dua Lipas në postin e @strefie. Por edhe Dua është këngëtarja që do të këndojë në “Champion League Final” dhe për suksesin e Erës dhe Lipa-s është mjaft e lumtur edhe Dafina Zeqiri e cila ka shpërndarë një status ku ka bërë ‘tag’ dy këngëtaret. Epo si duket vajzat tashmë po mbështesin njëra-tjetrën edhe kjo duhet të funksionojë gjithmonë./intv.al/

5d2eaa09-8f17-42ed-8b47-8c82a7e0b5e2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037660598754883