INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Adrola Dushin e gjen belaja, pas deklaratës për bashkëshortin, i ndodh në INSTAGRAM ajo që nuk pritej! [FOTO]

Adrola Dushin e gjen belaja, pas deklaratës për bashkëshortin, i ndodh në INSTAGRAM ajo që nuk pritej! [FOTO]

Publikuar më: 18:20 23-05-2018

Modelja e njohur Adrola Dushi ka më shumë se një vit që është ndarë nga bashkëshorti. Ajo aktualisht gjendet në SHBA ku jeton dhe punon atje, mirëpo vjen shpesh për intervista të ndryshme në Shqipëri dhe Kosovë. Modelja bukuroshe ka edhe një djalë, Troin me ish bashkëshortin e cila kujdeset vazhdimisht për të në mënyrë që atij mos t’i mungojë asgjë.

Muaj më parë ajo ka pranuar ndarjen publikisht ndërsa së fundmi në një intervistë për “Elite Shoë”, rrefeu raportet që ka sot me Adisin, ish- bashkëshortin e saj.

“Adisi i ka dokumentat për të lëvizur vjen shpesh andej, Troi vjen shpesh këtej. Mundohem në çdo mënyrë që Troit mos t’i mungojë as i ati as unë prandaj është kjo pjesa që duhet të lëvizim shumë. Marrëdhënia jonë për aq sa na takon është vërtet shumë e mirë nuk kemi inate e respektojmë njëri-tjetrin për aq sa na takon”.- tha ajo.

Mirëpo , ndërkohë që nuk ka kaluar shumë kohë nga kjo deklaratë, diçka e papritur i ka ndodhur modeles shqiptare. Dyshohet se dikush i ka vjedhur profilin e saj në Instagram.

Nëse kërkohet emri i saj në Instagram shihet se profili i saj zyrtar nuk mban më emrin e Adrolës, por të një llogarie tjetër.

adsa.png

 

Sa keq!

Article Logic
Execution time: 0.0074729919433594