INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhesika dhe Adrola shkëlqejnë krah Jennifer Lopez, pse së bashku? Mësojeni tani! [FOTO]

Xhesika dhe Adrola shkëlqejnë krah Jennifer Lopez, pse së bashku? Mësojeni tani! [FOTO]

Publikuar më: 21:01 30-01-2018

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi janë ndër modelet më të famshme shqiptare gjithashtu edhe ndër më të pëlqyerat. Pak më pare modelet seksi kanë publikuar foto ku shfaqen përkrah këngëtares me famë botërore, Jennifer Lopez. Ato mahnitën të gjithë ku u shfaqën krah yllit botëror, por pse së bashku?

Jennifer Lopez ka qenë pjesëmarrëse në një koncert të organizuar nga firma e madhe e produkteve të fytyrës, “Foreo”, ku dy modelet shqiptare kanë zbuluar për revistën “Who” se janë ambasadore. Vlen të thuhet se shkëlqejnë krah J.LO./intv.al/ 

adr.jpg

xhes.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.003201961517334