INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo si nuse, por për një “xhiro”! Dj Blunt është fiksuar keq fare me Kejvinën, ja si e ngacmon para Ermal Mamaqit! [VIDEO]

Jo si nuse, por për një “xhiro”! Dj Blunt është fiksuar keq fare me Kejvinën, ja si e ngacmon para Ermal Mamaqit! [VIDEO]

Publikuar më: 15:55 29-04-2018

Mund t’ju tingëllojë keq, por e do për një xhiro!

Para pak ditësh, reperët Dj Blunt dhe Real 1 ishin të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku nuk kanë munguar batuat si në lidhje me sherrin me Gjikon, por ashtu edhe me pyetjet pikante të Kejvinës. Kjo e fundit ishte shprehur më parë se Blunt i pëlqente shumë dhe ky i fundit ia shprehu publikisht simpatikë ku dhe i dhuroi një përqafim e puthje.

Moderatori i njohur ka publikuar së fundmi një video në Instagram nga emisioni ku ishin të ftuar Blunt e Real 1. Ermali e pyet nëse shkon nuse në Kosovë, në këtë moment ndërhyn Blunt ku thotë “S’është problem”, ndërsa Ermali i thotë: “Për nuse s’ka problem por”, dhe Kejvina thotë për “xhiro”.

Nuse jo, por nje xhiro kalon ??

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 

Sigurisht që në këtë video pikante, nuk mund të mos komentonte Blunt ku shkroi “U stërrpik edhe shaolin Kevina sku skuuu”. Për ata që nuk e dinë, fjala stërrpik do të thotë “lag”.

bakwed.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0018181800842285