INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri se keni vënë re! Pas Dj Blunt, Real 1 e Noizy-t edhe ky reper shqiptar e ngacmon Era Istrefin për të pasmet, ja çfarë i thotë [FOTO]

Me siguri se keni vënë re! Pas Dj Blunt, Real 1 e Noizy-t edhe ky reper shqiptar e ngacmon Era Istrefin për të pasmet, ja çfarë i thotë [FOTO]

Publikuar më: 20:24 25-04-2018

Nuk e lanë rehat “të shkretën”!

Era Istrefi është shpërngulur për disa ditë në Dubai ku po qëndron për angazhimet e karrierës së saj, por edhe për një pushim të shkurtër në vendin atraktiv. Këngëtarja e talentuar shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj foto e video gjatë momente të relaksim dhe nuk kanë munguar komentet e fansave, por edhe reperave të njohur, si Dj Blunt, Real1 të cilët i kanë thënë që është “më e stërpikta”, ndërsa Noizy e ka quajtur “Pocahontas”.

Me bikini ngjyrë rozë, Era ka pozuar duke vënë në pah të pasmet e saj që duken më në formë se kurrë dhe menjëherë nisën komentet e fansave të cilët nuk mund ta anashkalonin faktin që të pasmet e Erës duken “bombë”. Madje disa prej tyre kanë shkruar se i janë rritur të pasmet, e një ndër ta është edhe reperi i njohur Çartani. “Mashalla, sa qenke rrit...” i ka shkruar ai në foto, por Era nuk ka reaguar fare.

eraddae.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036990642547607