INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja kë përkrah Beyonce në sherrin e bujshëm mes Nicki Minaj dhe Cardi B

Ja kë përkrah Beyonce në sherrin e bujshëm mes Nicki Minaj dhe Cardi B

Publikuar më: 18:32 13-09-2018

Dy reperet Cardi B dhe Nicki Minaj janë në një luftë të hapur. Ata madje janë përfshirë dhe në një sulm fizik gjatë festës së “Harper`s Bazaar”. Diva e musikës pop e ka thënë fjalën e saj duke zgjedhur anën e kujt mban. Në website-n e saj, Beyonce, ka postuar disa imazhe nga koncerti i fundit dhe në plan të madh gjatë perfromancës në turin e saj, qëndronte fotoja e reperes Nicki Minaj. Kjo ka ndodhur pikërisht një ditë pas sherrit të bujshëm dhe kjo na bën të kuptojmë se anën e kujt mban Beyonce.

screen-shot-2018-09-13-at-5-53-04-am-1536832698.jpg

 

Por fansat e Beyonce nuk mendojnë të njëjtën gjë me idhullin e tyre. Madje ata të gjithë së bashku kanë kënduar një nga këngët e Cardi B, pikërisht në koncertin e Beyonce.
Dhe si për t`i treguar divës së pop-it, Cardi B ka postuar në Instagram videon ku shihen të gjithë të pranishmit në koncert që këndojnë njëherazi “Bodak Yellow”.

 

View this post on Instagram

On the run 2 tour!!! REAL LIFE ,REAL LOVE

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Article Logic
Execution time: 0.0039839744567871