INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi i njohur habit me veprimin e tij, publikon foton NUDO të Cardi B dhe e quan kështu [FOTO]

Reperi i njohur habit me veprimin e tij, publikon foton NUDO të Cardi B dhe e quan kështu [FOTO]

Publikuar më: 08:54 27-08-2018

Cardi B ia ka dalë për mrekulli të ruajë format e saj dhe pak pas lindjes. Kanë kaluar vetëm 6 javë nga lindja dhe ajo duket në formë perfekte.

Përmes një foto të shpërndarë në Instagram artistja Cardi B në një avion privat e veshur vetëm me të brendshme të zeza dhe duke vënë në fokus gjoksin dhe shkroi: “rrugës për te ty”. Në këtë foto komentoi dhe partneri i saj Offset i cili i kërkoi të nxitonte: “Nxito, nxito, nxitoi”, i shkroi ai.

kaln.png

 

Mirëpo më pas, reperi i njohur amerikan publikoi një foto të bashkëshortes së tij e cila shfaqet NUDO dhe i tha fjalët më të mira për ta vlerësuar atë: “Grua, perëndeshë, bukuri”.

syn.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0035078525543213