INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Selena Gomez e ka harruar Justin! I futet me kokë muzikës dhe ky bashkëpunim me Cardi B dhe Dj Snake është plot surpriza [FOTO]

Selena Gomez e ka harruar Justin! I futet me kokë muzikës dhe ky bashkëpunim me Cardi B dhe Dj Snake është plot surpriza [FOTO]

Publikuar më: 18:50 25-08-2018

Pas gjithë vorbullës së thashethemeve për Justin Bieber, Selena Gomez duket se i është rikthyer punës me kokë. 

Këngëtarja po vjen me një bashkëpunim të fuqishëm me reperen tashmë kaq të njohur Cardi B dhe Dj Snake.

Treshja është mbledhur për të filmuar klipin e këngës dhe kanë ndarë disa foto e video me ndjekësit e tyre.

Në fotot e shpërndara nga Selena ata duken të gjithë të veshur me të kuqe dhe janë me të vërtetëtë lumtur për këtë bashkëpunim i cili do të rezervojë dhe shumë surpriza të lezetshme, si për shembull, në një prej fotove të skenës së xhirimeve, veç karrikeve të këngëtarëve dnodhej dhe një më e vogël me emrin Kulture, vajzës së sapolindur të Cardi B.

Mesa duket dhe ajo do të jetë pjesë e klipit, por na duhet të presim për t’i parë të gjitha.

selena.jpg

selena1.PNG

 

Article Logic
Execution time: 0.0033838748931885