INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Akoma jo!’ Hailey Baldwin na lë mesazhin e çuditshëm! Mos ndoshta e ka për…[FOTO]

‘Akoma jo!’ Hailey Baldwin na lë mesazhin e çuditshëm! Mos ndoshta e ka për…[FOTO]

Publikuar më: 15:21 23-08-2018

Bëmat e Justin, Hailey dhe Selena Gomez nuk kanë fund, sapo mendojmë që i kemi marrë vesh të gjitha mbi ta, ata gjejnë një mënyrë për të na mbajtur të ngjitur pas tyre. 

Së fundmi Hailey na ka konfuzuar më shumë se çdo njeri tjetër.

Në Instastories ajo ka postuar një foto të një gote, me shumë mundësi të mbushur me kafe dhe ka qarkuar “Not yet” (Akoma jo).

Ndonëse modelja mund t’a ketë qarkuar atë për të treguar se ende nuk e ka mbaruar kafenë, ne na pëlqen të mendojmë se mund të ketë ndonjë kuptim më të të thellë dhe mund t’i referohet lidhjes me Justin.

Mos ndoshta po tregon që ende nuk ka ardhur koha e duhur për dasmën? Mos ndoshta po na thotë që akoma nuk e ka zëvendësuar Selenën në jetën e justin, siç mësuam disa ditë më pare? Mos ndoshta po presin një fëmijë dhe po thotë që ende nuk ka mbetur shtatzënë?

Ehh mundësitë janë pafund!

Sa do të donim të ishim aty me të dhe ta mësonim se çdo të thotë Hailey me “Akoma jo”

hailey.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038669109344482