INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hailey Baldwin zbulon fustanin e bardhë? Frymëzohet nga…

Hailey Baldwin zbulon fustanin e bardhë? Frymëzohet nga…

Publikuar më: 20:25 17-08-2018

Të rejat nga fejesa e Hailey Baldwin me Jusin Bieber, duket se nuk kanë fund. 

E gjithmonë e më shumë shtohen dhe detajet mbi dasmën, kur do të kryhet ceremonia, ku do të mbahet, çfarë do të veshë Justin, si do të jetë fustani i bardhë i Hailey?

Janë pyetje të cilat na mundojnë çdo ditë.

Dhe Hailey nuk na ka lënë të vuajmë sepse na ka zbuluar pikërisht atë për të cilën kemi më shumë kuriozitet… fustanin e bardhë.

Epo jo ekzaktësisht fustanin e bardhë, por atë çka duket se do të shërbejë si frymëzim për modelen.

Në Instastories Hailey ka postuar disa foto të Priscilla Presley, dhe pikërisht ato të ditës së martesës së saj me Elvis Presley.

Duket pikëisht sikur ajo është një idhull i Hailey dhe me siguri modelja do të bëjë diçka të ngjashme me gruan e legjendës së Rock&Roll.

hailey1.jpg

hailey2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003364086151123