INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme! Zbulohet ana e errët e mardhënies së Justin dhe Hailey! Këngëtari e detyron Haileyn të…

E pabesueshme! Zbulohet ana e errët e mardhënies së Justin dhe Hailey! Këngëtari e detyron Haileyn të…

Publikuar më: 13:33 13-08-2018

Një ditë i shohim duke qarë e tjetrën duke qeshur, jo më kot kurioziteti se çfarë ndodh me mardhënien e tyre na rritet çdo ditë.

Justin dhe Hailey duket se na surprizojnë me të rejat më të fundit që mësojmë rreth fejesës së tyre.

Ajo që kemi mësuar tani është se që prej shpalljes së fejsës, Hailey nuk del më si më pare me mikeshat e saj të famshme si Bella Hadid apo Kendall Jenner.

Para se të fejohej me Bieber Hailey ne shihnim pothuajse kudo nëpër festa apo thjesht duke dale me miqtë e saj të famshëm por tani duket se ajo i ka prerë kontaktet me ta, dhe arsyeja mendohet se është sjellja shumë kontrolluese e Justin.

Duket se këngëtari e detyron Haileyn të bëjë çdo gjë që i thotë ai, duke filluar që nga veshjet të cilat Hailey duhet t’i kombinojë me Justin e deri tek postimet që ajo bën në Instagram.

Miqtë e Hailey janë të shqetësuar për të dhe për kontrollin që Justin po ushtron mbi jetën e modeles.

 

Article Logic
Execution time: 0.0074028968811035