INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin dhe Hailey janë martuar por ne e paskemi humbur dasmën e tyre! Ja detaji që modelja e zbuloi pa dashje

Justin dhe Hailey janë martuar por ne e paskemi humbur dasmën e tyre! Ja detaji që modelja e zbuloi pa dashje

Publikuar më: 23:00 31-07-2018

Mesa duket Justin Bieber dhe Haileu Baldwin janë maetuar po aq shpejt sa dhe u fejuan.

Detajin mjaft premtues për këtë e ka zbuluar pa dashje vetë modelja.

Hailey është fotografuar në New York, dhe në gishtin e saj të unazës mund të dallohej qartë një ndryshim drastik.

Modelja mbante në gisht një unazë që dukej fiks si një unazë martese, kur një ditë më parë ajo kishte vetëm atë të fejesës.

hailey.jpg

Në të majtë Hailey ka në gisht unazën e fejesës, në të djathtë duket qartë një unazë martese.

Gjithashtu mediat amerikane kanë zbuluar se çifti është takuar me një pastor për 'shërbesat e kishës; në të njëjtën ditë.

Fundja duhet të na e kishte marrë mendja, Justin e pranoi vetë se ata po planifikonin të martoheshin, kur një paparac e pyeti se cilat ishin planet e tij të ardhshme.

Epo, me trashëgime çiftit!

Article Logic
Execution time: 0.0072958469390869