INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Selena Gomez rrëfehet më në fund! Shpreson që Justin dhe Hailey të…

Selena Gomez rrëfehet më në fund! Shpreson që Justin dhe Hailey të…

Publikuar më: 15:51 31-07-2018

Selena Gomez është mësuar tani me faktin se Justin dhe Hailey e kanë bërë mjaft serioze lidhjen e tyre me fejesën dhe së shpejti me martesë.

Këngëtarja shpreson që çifti t’i thonë njëri-tjetrit “Pranoj” sa më shpejtë në altar.

Burimet pranë Selenës tregojnë se ajo dëshiron të mos mendojë më as për Justin dhe as për Hailey, e as për lidhjen e tyre.

Kështu sa më shpejt që ata të martohen aq më shpejt njerëzit do të ndalojnë së pyeturi këngëtaren se si ajo ndihet mbi çdo gjë që Justin dhe Hailey bëjnë.

Article Logic
Execution time: 0.0081560611724854