INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prapë TOPLESS! Këngëtarja shqiptare nuk di të ndalet [FOTO]

Prapë TOPLESS! Këngëtarja shqiptare nuk di të ndalet [FOTO]

Publikuar më: 21:48 17-08-2018

Rita Ora po i çmend të gjithë në Instagram me postimet e saj.

Si me foto nga koncertet, setet fotografike apo dhe pushimet, Rita Ora di se si të lërë gojë hapur me stilin e saj ekstarvagant.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka postuar disa foto ku duket se është topless.

Me një palë xhinse të grisura, Rita ka pozuar duke mbuluar gjoksin vetëm me duar.

Ndjekësit e saj menjëherë kanë komentuar duke e komplimentuar këngëtaren.

rita.PNG

ritarit.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0090301036834717